امروز شنبه 31 شهریور 1397   -  17:07:23

قوانین و مقررات سایت

در زیر قوانین و مقررات سایت را برای دوستان و عزیزانی که تمایل به شناخت آنها دارند ، شرح می دهیم خواهشمند است جهت جلوگیری از هرگونه مشکل و از دست رفتن زمان متون زیر را با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید :


به منظور افزایش سهولت در امورات ثبت نام و خرید کالا سعی شده است که برخی فرایندها بصورت پیامک و ایمیل در دسترس شما قرار بگیرد .


1- شرایط گارانتی کالا : شکستگی ، آب گرفتگی ، سوختگی ، افزایش نوسانات حاصل از برق شهر و تعمیر توسط افراد غیر مجاز شامل گارانتی نمی باشد . هزینه ارسال و دریافت کالا در زمان گارانتی به عهده خریدار می باشد . خدمات پس از فروش حتی پس از طی شدن تاریخ گارانتی بطور کامل انجام خواهد شد . .
2- کالاهای دست دوم موجود در سایت در سه دسته از نظر تمیزی قرار گرفته اند که در تصویر روبرو می توانید مشاهده نمایید .
3- جهت استفاده بهتر از سایت توسط گوشی همراه ، گوشی همراه خود را در حالت افقی قرار دهید .
4- در دوره های آموزشی ، کلاسها حتی در روزهای تعطیلی با توجه به تاریخ های عنوان شده در جدول برگزار خواهد شد ، چنانچه مشکلی اساسی در جهت برگزاری کلاس به وجود آمد کلیه عزیزان را مطلع خواهیم نمود و کلاس فوق العاده ای را برای تمامی دوستان برگزار خواهیم کرد
5- در صورتی که در پرداخت وجه کلاس ها یا کالاها به هر نحو دچار مشکلی شدید یا اینکه وجهی از حساب شما کسر گردید و وضعیت پرداخت شما ناموفق اعلام شد و نهایتا وجه پرداختی شما طی 72 ساعت به حساب شما برگشت داده نشد خواهشمند است بیدرنگ ما را از راههای ارتباطی سایت مطلع سازید
6- در هنگام ثبت نام ترجیحا اطلاعات صحیح خواسته شده را وارد نمایید چرا که در این حالت ارتباط ما و شما با سایت در جهت ریکاوری رمز عبور یا آدرس وارد شده جهت ارسال کالا ، همواره حفظ خواهد شد
7- با توجه به اینکه سیستم به طور اتوماتیک کلاس های دوره ها را می بندد و ما برای شروع و پایان کلاس ها زمان بندی نموده ایم، امکان تغییر کلاس یا دوره وجود ندارد لذا خواهشمند است در انتخاب گروه خود دقت بفرمایید .
8- کلیه دوره ها شامل یک جلسه کلاس رفع اشکال رایگان می باشد و دوستان می توانند به مدت یک سال چنانچه به مشکلی در رابطه با شغل و فعالیت خود که مرتبط با دوره آموزشی ماست به صورت رایگان با ما درمیان بگذارند .
9- چنانچه در دوره ای ثبت نام نمودید یا کالایی خرید نمودید و تمایل به پرداخت آن در آینده داشته باشید می بایستی وارد پروفایل کاربری خود شوید و از طریق منوهای دورس اخذ شده ناموفق یا کالاهای خریداری شده ناموفق اقدام به پرداخت هزینه خود کنید البته دقت بفرمایید که مدت زمان پرداخت شما بیشتر از دو روز نباشد چرا که سیستم بطور اتوماتیک درخواست شما رو حذف خواهد کرد . .
10- دقت بفرمایید که شما پس از اینکه یک بار عمل ریکاوری توسط شماره همراه خود انجام دادید سیستم بصورت اتوماتیک تا یک روز دیگر دسترسی شما را به ریکاوری مجدد توسط شماره همراه ، می بندد لذا در این خصوص در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود دقت بفرمایید در غیر اینصورت در موارد احتمالی ما را مطلع سازید . بدلیل اختلال در خطوطهای مخابراتی ممکن است گاهی اوقات پیامک به شما ارسال نگردد در این لحظه پست الکترونیک خود را نیز بررسی بفرمایید .
11- در زمان خرید کالا و پرداخت آنلاین توسط شما کالای شما وارد عملیات بسته بندی و ارسال خواهد شد که تاریخ ارسال کالا به همراه بارکد برای شما ایمیل خواهد شد .
12- در زمان ثبت نام در دوره های آموزشی خواهشمند است پیش نیازهای دوره ها را رعایت بفرمایید چنانچه هیچ گونه اطلاعاتی از پیش نیازها ندارید بهتر است دوره پیش نیاز را ابتدا فرا بگیرید و سپس دوره مورد نظر خود را ثبت نام نمایید .
13- رمز یا کلمه عبور به ایمیل و تلفن همراه شما ارسال خواهد شد و شما با این کلمه عبور و نام کاربری خود که شماره همراه شما می باشد می توانید برای همیشه وارد سایت شوید .


امید است که ما بتوانیم قدمی هر چند کوچک در جهت رفع نیازهای کلیه هموطنان عزیزمان در کلیه نقاط این کشور پهناور برداریم .

به امید پیروزی - پی سیمیکو